قیمت ماساژ درمانی با توجه به عوامل بسیار مختلفی تعیین می شود. امروزه ماساژ درمانی در میان جامعه ایرانی طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده است. ماساژ درمانی نه تنها در ایران، بلکه در کشورهای دیگر محبوبیت خاص خود را دارد و روش مناسبی برای درمان بیماری ‌های مختلف به حساب می ‌آید.

بسیاری از افراد ممکن است با خود گمان کنند ماساژ درمانی یک روش نوین برای درمان بیماری‌ ها می ‌باشد. اما باید بگوییم این تصور کاملاً اشتباه است. چرا که تاریخچه ماساژ درمانی به هزاران سال پیش باز می‌ گردد. هنگامی که بحث ماساژ درمانی به میان می‌آید، افراد از قیمت آن جویا می شوند. برای آگاهی از قیمت ماساژ درمانی به شما پیشنهاد می ‌دهیم تا انتهای مقاله با ما همراه بمانید.

قیمت ماساژ در کلینیک
ماساژ درمانی در کلینیک های معتبر

قیمت ماساژ  به چه عواملی بستگی دارد؟

قیمت نهایی ماساژ درمانی به عوامل مختلفی بستگی دارد و نمی ‌توان هزینه یکسانی را برای تمامی مشتری ‌ها در نظر گرفت. برای آنکه بتوانید قیمت تقریبی ماساژ درمانی را تخمین بزنید، باید به موارد زیر توجه داشته باشید:

  • تجربه و مهارت ماساژور

از مهم ترین عواملی که در تعیین قیمت ماساژ درمانی تاثیر دارد، می ‌توان به تجربه و مهارت ماساژور اشاره کرد. قطعاً افرادی که تجربه بیشتری در حوزه ماساژ درمانی دارند، هزینه بالاتری را بابت آن دریافت می ‌کنند؛ اما در عوض ماساژ با کیفیت تری را برای شما انجام خواهند داد.

بیشتر بخوانید : بررسی خدمات ماساژ تهران و روش های مختلف آن

  • کیفیت روغن و لوسیون مصرفی

برای انجام ماساژ درمانی از روغن ‌ها و لوسیون ‌های مخصوصی استفاده می‌ شود و فرایند ماساژ را لذت بخش‌تر می‌ کند. روغن‌ ها و لوسیون‌ های مخصوص ماساژ درمانی از تنوع بالایی برخوردار هستند که هر یک کیفیت منحصر به فردی دارند، هر چقدر کیفیت محصولات مصرفی بالاتر باشد هزینه نهایی ماساژ درمانی افزایش می ‌یابد.

  • نوع ماساژ

در ماساژ درمانی از تکنیک ‌های مختلفی استفاده می‌ شود که هر یک از آن ها به منظور خاصی انجام می ‌گردد. اما باید بدانید اگر شما تنها یک نوع ماساژ را مد نظر قرار دهید، هزینه کمتری را باید در ازای آن بپردازید. در صورتی که اگر چندین تکنیک را به طور ترکیبی انتخاب کنید، هزینه بالاتری را باید به مجموعه مدنظر بپردازید.

تعیین قیمت نهایی ماساژ درمانی

تعیین قیمت نهایی ماساژ درمانی

  • زمان ماساژ

از دیگر عواملی که می ‌تواند بر روی قیمت ماساژ درمانی تاثیر داشته باشد، زمان ماساژ است. معمولا در کلینیک‌ های مختلف زمان یک جلسه ماساژ درمانی ۴۵ دقیقه می ‌باشد. اما اگر مشتری بیش از ۴۵ دقیقه نیاز به ماساژ داشته باشد، باید هزینه بالاتری را در ازای آن پرداخت نماید و خدمات مد نظر خود را دریافت کند.

  • محیط کلینیک ماساژ

اگر خدمات رفاهی در محیط کلینیک ماساژ وجود داشته باشد، قطعاً پرسنل مجموعه هزینه بیشتری را برای ماساژ درمانی از مشتری خود دریافت خواهند کرد. کلینیک‌ هایی در استان تهران وجود دارند که محیطی را برای کتاب خواندن مراجعین به وجود آورده‌ اند و خدمات رفاهی زیادی را به آن ها ارائه می ‌دهند. این کلینیک ‌ها هزینه بیشتری را از شما خواستار هستند.

بیشتر بخوانید : بهترین قیمت ماساژ در منزل چقدر است؟

تفاوت قیمت ماساژ درمانی در منزل

امروزه خدمات ماساژ درمانی در منزل نیز انجام می شود که مشتری های خاص خود را دارد. بعضی از افراد تمایل دارند به جای حضور در کلینیک ها، در منزل خودشان از ماساژ درمانی لذت ببرند. اما باید بدانید هزینه ماساژ در منزل تعرفه جداگانه ای داشته و کمی بیش تر از ماساژ درمانی در کلینیک است. چرا که در این مواقع باید تخت ماساژ حمل و نقل شود و همچنین هزینه رفت و آمد حساب گردد.

قیمت انواع ماساژ و خدمات ماساژ در منزل

قیمت انواع ماساژ و خدمات ماساژ در منزل

سخن پایانی

قیمت ماساژ درمانی برای هر شخص متفاوت بوده و نمی توان یک مبلغ مشخص را برای تمامی افراد در نظر گرفت. به همین خاطر، سعی کردیم تا شما را با مهم ترین عوامل در تعیین قیمت نهایی ماساژ در تهران آشنا کنیم.

با مطالعه این مطالب، می توانید با آگاهی کامل از هزینه های نهایی خدمات مد نظرتان به کلینیک اسپالیمو مراجعه کرده و دیگر دغدغه هزینه ها را نداشته باشید. شما با توجه به بودجه خود، می توانید خدمات منحصر به فردی را انتخاب کرده و از مجموعه ما دریافت نمایید. برای مشاوره و رزرو نوبت همین الان با تیم پشتیبانی ما تماس بگیرید.

0%
پیشنهاد ویژه

مدتی وقت بگذار و از خودت پذیرایی کن. شما سزاوار آن هستید.

در این ماه یک ماساژ رزرو کنید و 25 ٪ در کلیه ماساژ های بعدی تخفیف دریافت کنید.