انجام ماساژ در محل مورد نظر شما می تواند یکی از بهترین مکان ها برای انجام این کار باشد. زمانی که ماساژور به خانه شما برای انجام ماساژ می آید، تمام تجهیزات مورد نیاز خود را نیز خواهد آورد. خانه، محیط مناسبی برای تبدیل شدن به اتاق ماساژ است، البته در صورتی که امکانات را فراهم کنید. مهم ترین مزایای این کار، حس آرامشی است که در خانه خود به دست می آورید. در ادامه به مزایا و نکات ماساژ در خانه می پردازیم، با ما همراه باشید.

فواید ماساژ در منزل چیست؟

انجام ماساژ بدن، فواید زیادی به همراه دارد. در زیر به برخی از مهمترین فواید انجام ماساژ اشاره می کنیم:

 1. کاهش استرس و تسکین روحی
 2. بهبود گردش خون و اکسیژن دادن به بافت ها
 3. کاهش درد عضلانی و مفصلی
 4. رفع خستگی و افزایش انرژی
 5. از بین بردن اسید لاکتیک از عضلات
 6. بهبود ایمنی بدن و سیستم ایمنی
 7. افزایش انعطاف پذیری عضلات
 8. تقویت عملکرد سیستم عصبی
 9. بهبود خواب در بیماران با اختلالات خواب
 10. بهبود قدرت تمرکز و افزایش تمرکز ذهنی
 11. افزایش عملکرد روانی و کاهش اضطراب و افسردگی
 12. بهبود تندی عضلات و رفع تنش های عضلانی
 13. تنظیم هورمون ها و بهبود عملکرد سیستم های درونی
 14. کاهش درد ناشی از تپش قلب و مشکلات قلبی
 15. افزایش انعطاف پذیری
 16. پیشگیری از خطوط و چروک های پوستی
 17. رفع التهاب و کاهش علائم التهابی
 18. بهبود حالت افزایش وزن و بهبود سیستم گوارش
 19. رفع تنش عضلانی و شل شدن عضلات تناسلی
 20. ایجاد احساس رضایت و آرامش بعد از جلسه ماساژ

انجام ماساژ حرفه ای در خانه شما

انجام ماساژ حرفه ای در خانه شما

بیشتر بخوانید : بهترین مرکز ماساژ تهران کجاست؟

معرفی انواع ماساژ حرفه ای

انواع مختلف ماساژ بدن و ماساژ درمانی  وجود دارد که هرکدام با روش ها و فنون مختلفی، انجام می شوند. در زیر به برخی از انواع ماساژ در محل اشاره می کنیم:

 • ماساژ سوئدی

یکی از محبوب ترین نوع ماساژهاست که از فشار و لمس بدن با استفاده از روغن های معطر تشکیل می شود. این ماساژ به منظور کاهش تنش، ریلکسیشن عضلانی و افزایش جریان خون در بدن استفاده می شود.

 • ماساژ تایلندی

ماساژ تایلندی بر اساس تکنیک های ترکیبی از استراحت، فشار، تماسهای طولانی و کشش بدن انجام می شود. هدف از این ماساژ، تعادل انرژی در بدن و افزایش انعطاف پذیری و راحتی است.

 • ماساژ عمیق با فشار

این نوع ماساژ بر اساس فشار قوی بر روی عضلات، با استفاده از حرکات و تکنیک های خاص انجام می شود. هدف اصلی ماساژ، تسکین دردهای عضلانی و عمقی، بهبود روند استراحت و افزایش استقامت عضلانی است.

 • ماساژ رلکسیشن

در این نوع ماساژ، استراحت و آرامش عمقی با استفاده از حرکات نرم و آهسته ایجاد خواهد شد. ماساژ رلکسیشن به منظور کاهش تنش و استرس، افزایش راحتی و آرامش ذهنی انجام می شود.

 • ماساژ پوینتریگر

در این نوع ماساژ، تمرکز بر روی نقاط خاص بدن وجود دارد، که به عنوان نقاط فشار معروف هستند. با فشار دادن به این نقاط، تنش های عضلانی رفع شده و آرامش ایجاد می شود.

بدون شک، هنگامی که یک ماساژور متخصص به محل زندگی شما می آید، می توانید راهنمایی های دقیق تری در مورد انواع ماساژ بدن دریافت کنید.

خدمات ماساژ در محل برای سنین مختلف

خدمات ماساژ در محل برای سنین مختلف

بیشتر بخوانید : برای دریافت ماساژ در منزل تهران چه باید کرد؟

مهم ترین مزایای ماساژ در محل

ماساژ در محل یا خانه دارای برخی مزایا نسبت به رفتن به مراکز ماساژ است، این مزایا شامل:

 • راحتی و آسایش

انجام ماساژ در محل یا خانه خود، به شما امکان می دهد در آرامش و آسایش باشید. شما نیازی به نگرانی درباره ترافیک و رانندگی ندارید و استرس کمتری به شما وارد می شود.

 • آرامش بعد از ماساژ

بعد از ماساژ در خانه، شما می توانید به محض پایان جلسه، در خانه خود بمانید؛ نیازی به پوشیدن لباس و حرکت کردن برای رفتن به خانه ندارید.

 • حفظ حریم خصوصی

برخی از افراد ترجیح می دهند که حریم خصوصی خود را حفظ کنند و در محیط عمومی ماساژ را تجربه نکنند. با دریافت ماساژ در خانه، شما می توانید این حریم خصوصی را حفظ کنید و ارتباط خود را با ماساژور به عنوان یک فرد حرفه ای برقرار کنید.

 • صرفه جویی در زمان و هزینه

رفتن به مرکز ماساژ ممکن است، نیاز به صرف زمان و هزینه بیشتر داشته باشد. دریافت ماساژ در محل یا خانه به شما این امکان را می دهد، زمان و هزینه بیشتری را صرف تجربه راحت و لذت بخش ماساژ خود کنید.

ماساژ در منزل

ماساژ راهی برای به آرامش رسیدن

سخن آخر

برای دریافت ماساژ در تهران ،ماساژ در محل یا خانه، شما باید اطمینان حاصل کنید که ماساژور متخصص و حرفه ای است. محیط مناسبی برای انجام ماساژ فراهم کنید تا بدون هیچ گونه نقصی این کار انجام بشود. بهتر است افرادی که برای ماساژ انتخاب می کنید، از طریق یک مرکز ماساژ انتخاب شوند. اینجا در مرکز ماساژ اسپالیمو انواع خدمات ماساژ برای شما در دسترس است. اگر قصد انجام ماساژ در منزل  خود را دارید، کارشناسان حرفه ای ما در خدمت شما هستند. برای رزرو نوبت می توانید همین الان با ما تماس بگیرید.

0%
پیشنهاد ویژه

مدتی وقت بگذار و از خودت پذیرایی کن. شما سزاوار آن هستید.

در این ماه یک ماساژ رزرو کنید و 25 ٪ در کلیه ماساژ های بعدی تخفیف دریافت کنید.