ماساژ درمانی از قدیم در بین مردم محبوبیت خاصی داشته است. زیرا می تواند به میزان قابل توجهی خستگی روزانه را از تن شما بیرون کند. امروزه متخصصان این حوزه  می گویند که اگر افراد استرس طولانی مدت یا کوتاه مدت، فشار فکری و خستگی های پی در پی را تجربه می کنند . بهترین راه کار برای رفع آن ها ماساژ است. این روش می تواند بسیار موثر تر و بی خطر تر از مصرف انواع مسکن ها باشد. هم چنین بر اساس تحقیقات انجام شده ماساژ تراپی یک ابزار عالی برای آرامش، تسکین درد، کاهش تنش های عضلانی و غیره است.

ماساژ درمانی برای بیماری های قلبی عروقی و ریوی بسیار مفید بوده است . توسط پزشکان نیز توصیه می شود.

ماساژ تراپی

ماساژ درمانی موثر بر دردهای عضلانی مقطعی و حتی مزمن

 

 

اطلاع از پروسه ای درمان گر به نام ماساژ

ماساژ تراپی توسط یک فرد متخصص این حوزه انجام می گیرد. این فرآیند شامل، وارد آوردن فشارها، حرکات و تکنیک های مختلف جهت گردش خون در عضلات و سایر بافت های نرم بدن می باشد. اصلی ترین هدف این فرآیند، ایجاد آرامش نسبی برای فرد می باشد.

بیشتر بخوانید : اطلاعات کامل و جامع درباره ماساژ درمانی تهران

انواع ماساژهای مختلف

ماساژ درمانی دارای انواع مختلفی می باشد .  افراد می توانند با توجه به شرایط بدنی از جمله: وزن، تراکم استخوان، ماهیچه های درگیر اسپاسم، بیماری های جسمی و امکاناتی که دارند از آن بهره ببرند. انواع مختلف ماساژ عبارتند از:

ماساژ سوئدی

این نوع از ماساژ تراپی به منظور حفظ آرامش بدن انجام می پذیرد. ماساژ سوئدی برای کل بدن کاربرد داشته و با لمس ملایم آن، انجام می پذیرد. همچنین اگر به تازگی قصد ماساژ درمانی دارید.  این گزینه برای شما بهتر است . زیرا فشار های زیاد بر بدن شما وارد نخواهد شد. به گفته بادنر: ماساژ سوئدی می تواند راه بسیار مناسبی برای آرامش بخشیدن به بدن شما باشد. با ماساژ های آرام عضلات نرم شده و حالت اسپاسم از بین می رود.

ماساژ تراپی اسپالیمو

بافت عمیق ویژه افرادی با درد های عمیق

ماساژ بافت عمیق

این  ماساژ برای زمانی است که ماهیچه ها و عضلات بدنی شما به دلیل کار مداوم و سخت سفت می شوند. حتی این گرفتگی عضلات می تواند بر اثر فعالیت های کم تحرک مانند: نشستن، رانندگی، ایستادن و غیره نیز رخ بدهد.

ماساژ تراپی ورزشی

این نوع از ماساژ ها بسیار شبیه به ماساژ بافت عمیق است. ماساژ ورزشی مخصوص ورزشکاران و رقصنده ها می باشد .  زیرا این افراد برخی از فعالیت های سنگین بدنی را به صورت مکرر انجام می دهند.

ماساژ نقطه ماشه ای

این نوع از ماساژدرمانی برای رفع گره های فرضی در اندام هایی هم چون: گردن یا عضلات پشت بدن انجام می گیرد. به گفته بادنر نقطه ماشه ای اسپاسم عضلانی نقطه ای کوچک در عضلات می باشد. در این روش ماساژ درمانگر به صورت نقطه ای از فشار متمرکز و مستقیم برای رفع اسپاسم استفاده می کند. ماساژ ماشه ای برای افرادی که درد های مزمن دارند توصیه می شود.

ماساژ تراپی در تهران

 تراپی تسکین دهنده قوی برای دردهای عضلانی

ماساژ لنفاوی

مایع لنفاوی در بدن دارای وظایف خاصی بوده است . به عنوان یکی از این مسئولیت ها می توان به حفظ سطح مایعات و حذف مواد زائد از بدن اشاره کرد. این نوع از ماساژ درمانی با لمس آرام غدد لنفاوی انجام می پذیرد.

ماساژهای پیش از تولد

این ماساژ ها در دوران جنینی انجام می گیرد. ماساژ های دوران بارداری برای کمک به آرامش مادر بسیار عالی هستند . همچنین می توانند به رفع درد های دوران رشد کودک کمک به سزایی کنند. از مهم ترین مزایای ماساژ جنینی این است  که مادر و جنین هر دو به آرامش خوبی دست می یابند.

بیشتر بخوانید : مهم ترین فواید ماساژ پا که شما را شگفت زده خواهند کرد

هر چند وقت یکبار ماساژ باید بگیریم؟

برای پاسخ به این سوال باید گفت که هر گاه در عضلات خود احساس گرفتگی خفیف، متوسط یا شدید، کردید نیاز به ماساژ تراپی دارید، از طرفی توصیه می شود.  دست کم یک بار در ماه و در مواردی که درد شدید بدنی احساس کردید، دو بار در هفته برای ماساژ درمانی اقدام نمایید. بیش تر یا کم تر از دفعات گفته شده ماساژ نگیرید. زیرا تاثیرات عکس بر بدن و عضلات خواهد داشت. قبل از اینکه به ماساژ بروید آب کافی خورده و بدن خود را هیدراته کنید.

از این رو می توانید با اطمینان خاطر از خدمات ما استفاده کنید. ما انواع ماساژ، از جمله ماساژ پا را در منزل و سالن انجام می دهیم. نرخ قیمت های ما کاملا رقابتی و مناسب می باشد. ضمن اینکه با پرداخت هزینه ای به صرفه، خدماتی با کیفیت، تخصصی و مطمئن دریافت خواهید کرد. با رزرو ماساژ حرفه ای از ما، آرامش و درمان را به خودتان هدیه دهید. برای رزرو نوبت می توانید با کارشناسان تیم ما ارتباط برقرار کنید.  تا از فواید ماساژ پا بهره ببرید.شما می توانید با بهره گرفتن از خدمات  ماساژ در تهران و یا  ماساژ در منزل  هم در پول و هم در وقت خود صرفه جویی می کنید. در مجموعهماساژ درمانی، افراد متخصص در زمینه ماساژ، این خدمات را به شما ارائه می دهند.

بیشتر بخوانید : بهترین قیمت ماساژ در منزل چقدر است؟