همانطور که می ‌دانید، ماساژ درمانی از تاریخچه طولانی در فرهنگ ‌های مختلف برخوردار است. عبارت ماساژ به معنای برطرف کردن می ‌باشد که از واژه یونانی massein گرفته شده است. دقت داشته باشید امروزه انجام ماساژ علاوه بر رفع خستگی به منظور بهبود سلامت در نظر گرفته می ‌شود و می ‌تواند برای درمان عضله‌ ها، تاندون‌ ها و ربات‌ ها مورد استفاده و انجام قرار گیرد. حال باید توجه داشته باشید خدمات ماساژ و روش‌ های آن بسیار متنوع بوده و هر یک با هدف خاص و مشخصی انجام می‌ گیرند‌. برای آگاهی بیشتر از خدمات ماساژ تهران به شما توصیه می ‌کنیم تا انتهای مطلب با ما همراه بمانید و مطالب را مورد بررسی قرار دهید.

ماساژ سوئدی

بررسی خدمات ماساژ تهران در مجموعه اسپالیمو

بیشتر بخوانید: قیمت ماساژ در منزل

خدمات ماساژ تهران در مجموعه اسپالیمو

پیش از آنکه بخواهید خدماتی را از سمت مجموعه اسپالیمو دریافت کنید، باید از انواع آن آگاه باشید تا با توجه به نیازتان یکی از خدمات را توسط مجموعه ما دریافت نمایید. از مهم ترین خدمات ماساژ در اسپالیمو می توان به موارد زیر اشارت کرد:

  • ماساژ در منزل

از مهم ترین خدمات مجموعه که افراد زیادی از آن استقبال می ‌کنند، می‌ توان به ماساژ در منزل اشاره کرد. بسیاری از افراد شرایط و وقت حضور در کلینیک را ندارند، به همین خاطر از خدمت ماساژ در منزل استفاده می کنند تا بتوانند سلامتی خود را بهبود داده و خستگی شان را برطرف نمایند.

بسیاری از افراد گمان می‌ کنند ماساژ تنها به منظور رفع خستگی و کسالت مورد استفاده قرار می‌ گیرد. اما باید بگوییم این گمان کاملا اشتباه و نادرست تلقی می‌ شود، چرا که ماساژ به عنوان یک روش درمانی نیز مورد استفاده قرار می‌ گیرد و می ‌تواند بسیاری از مشکلات عضلانی را به خوبی برطرف نماید. البته باید توجه داشته باشید ماساژ درمانی تنها باید توسط افراد متخصص در این زمینه انجام گردد تا مشکلی برای مراجعه کننده به وجود نیاید. تمامی کارکنان در مجموعه اسپالیمو از مهارت و دانش کافی برخوردار هستند و می‌ توانید با خیال راحت از خدمات آنها استفاده نمایید.

  • رفلکسولوژی

یکی دیگر از خدماتی که در مجموعه اسپالیمو انجام می ‌شود رفلکسولوژی است. بسیاری از افراد ممکن است با خود بپرسند رفلکسولوژی به چه معنا است؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم در این روش، بیماری ‌های مراجعه کننده ریشه یابی می‌ شود و سپس با روش ‌های مناسب همچون ماساژ درمان می‌ گردد. این روش جایگزین مناسبی برای روش های درمانی دیگر که با استفاده از داروهای شیمیایی است، می باشد و می‌ تواند سلامتی مراجعه کننده را به او بازگرداند.

انواع ماساژ درمانی
ماساژ در منزل توسط مجموعه اسپالیمو در تهران

  • ماساژ کودک

اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که گمان می ‌کنید ماساژ تنها برای بزرگسالان مناسب است، باید بگوییم سخت در اشتباه می ‌باشید؛ چرا که کودکان همانند بزرگسالان نیازمند ماساژ ‌های دوره‌ ای هستند و باید این موضوع را کاملاً مد نظر قرار دهید. کودکان به دلیل فعالیت بالای خود، حتما باید از ماساژ های اصولی بهره مند گردند تا بتوانند انرژی اولیه شان را مجددا به دست آورند.

  • ماساژ سر و صورت

همانطور که می ‌دانید، ماساژ باعث افزایش گردش خون می ‌شود و هنگامی که در سر و صورت مورد انجام قرار گیرد، شادابی و نشاط آن را افزایش داده و باعث جوانسازی افراد خواهد شد. اگر شما هم به زیبایی و شادابی پوست صورت خود اهمیت می ‌دهید، به شما پیشنهاد می ‌دهیم تا در زمان ‌های معین به ماساژ سر و صورت خود در بهترین مرکز ماساژ تهران بپردازید.

بهترین سالن ماساژ تهران

بررسی روش های مختلف ماساژ در استان تهران

سخن پایانی

ماساژ یکی از بهترین روش‌ های درمانی در جامعه امروزی به حساب می ‌آید و تمامی افراد باید به انجام آن بپردازند. به همین خاطر در این قسمت از مقاله سعی کردیم تا شما را به طور کامل و جامع با خدمات ماساژ در تهران آشنا کنیم. امیدواریم با مطالعه مطالب فوق توانسته باشید سوالات و ابهامات ذهن خود را نسبت به این موضوع برطرف کرده باشد. در صورت تمایل به استفاده از خدمات مجموعه‌ اسپالیمو با ما تماس بگیرید. تیم متخصصین ماساژ ما در مرکز و منزل خدمات ماساژ را برایتان انجام می دهند.

بیشتر بخوانید: بهترین مرکز ماساژ تهران با مجوز حرفه ای

0%
پیشنهاد ویژه

مدتی وقت بگذار و از خودت پذیرایی کن. شما سزاوار آن هستید.

در این ماه یک ماساژ رزرو کنید و 25 ٪ در کلیه ماساژ های بعدی تخفیف دریافت کنید.