برخی از افرادی که 35 سال به بالا سن دارند، دچار عارضه سیاتیک می شوند. عصب سیاتیک، جزو طولانی ترین عصب های بدن است. این اعصاب از طناب نخاعی در ناحیه کمر شروع  و از لگن عبور می‌کنند و از پشت ران‌ها به پایین پاها می‌رسند. این اعصاب در پاشنه پا نیز وجود دارند. در کل، اعصاب سیاتیک در قسمت پشت پا و پایین ستون فقرات قرار دارند. ماساژ کف پا برای درمان سیاتیک یک روش معجزه آسا است.

علائم این عارضه شامل سوزش، بی حسی، گزگز و ضعف در ناحیه ساق پا است. فردی که دچار این عارضه می شود، در راه رفتن، ایستادن و نشستن با مشکل مواجه خواهد شد. هنگامی که درد در این نواحی شدید می شود، پزشک روش های درمانی را برای بیمار در نظر می گیرد. یکی از این روش ها، ماساژ درمانی است. در این مطلب به بررسی اطلاعاتی درباره ماساژ کف پا برای درمان سیاتیک می پردازیم.

ماساژ پا چه مزایایی دارد؟

امروزه به دلیل فواید ماساژ درمانی، از این روش برای درمان عارضه های مختلف استفاده می شود. در کل، انجام این روش درمانی با مزایای زیر همراه است:

  • بهبود روند گردش خون
  • کاهش درد
  • بهبود علائم سیاتیک
  • کاهش تورم مفاصل

ماساژ کف پا برای درمان سیاتیک

ماساژ کف پا برای درمان سیاتیک

انواع روش های درمان سیاتیک

امروزه برای درمان سیاتیک از روش های گسترده ای استفاده می شود. ماساژ کف پا، یکی از کاربردی ترین روش ها برای تسکین علائم و بهبود عارضه سیاتیک است. این روش در مقایسه با سایر تکنیک های درمانی، اثربخشی بیشتری دارد. از سایر روش های درمان سیاتیک می توان به تزریق استروئید، طب سوزنی، دستکاری ستون فقرات و تراکت درمانی اشاره کرد.

ماساژ درمانی کف پا؛ بهترین درمان درد سیاتیک

روشی سریع، مطمئن و بی خطر برای بهبود عارضه سیاتیک است. ماساژ  کف پا، شامل ماساژ هولیستیک و آروماتراپی است. ماساژ  پا می تواند دردهای عضلانی را کاهش داده و روند جریان خون را بهبود ببخشد. با بهبود روند جریان خون در رگ های پا، علائم این عارضه تسکین پیدا می کند.

ماساژ کف پا در مراکز تخصصی

امروزه برای درمان عارضه های مختلف از قبیل مشکل سیاتیک، از روش ماساژ درمانی استفاده می شود. به منظور انجام این پروسه درمانی می توانید به مراکز تخصصی مراجعه کنید. در مراکز تخصصی، انواع تکنیک های ماساژ برای تسکین دردهای عضلانی، تقویت مفاصل و بهبود علائم سیاتیک انجام می شود. در صورتی که ماساژ کف پا در مراکز درمانی معتبر انجام شود، خیلی زود شاهد نتیجه دهی این روش خواهید بود.

ماساژ درمانی پا برای سیاتیک

ماساژ درمانی پا برای سیاتیک

بیشتر بخوانید : بررسی عوامل موثر در تعیین قیمت ماساژ درمانی

ماساژ درمانی کف پا در منزل

ماساژ در منزل ، توسط متخصصین مجرب و در محیط آرام و تمیز منزل انجام می شود. شما می توانید با دریافت انواع خدمات ماساژ در منزل، در هزینه ها و وقت خود نیز تا حد زیادی صرفه جویی کنید. به علاوه، در صورت انجام پروسه ماساژ کف پا در خانه، علائم سیاتیک در بازه زمانی کوتاه تری بهبود پیدا می کند.

این تکنیک لازم نیست که هر روز انجام شود. شما می توانید با توجه به نظر متخصص در بازه های زمانی مشخص برای انجام ماساژ کف پا به مراکز درمانی مراجعه کنید. در مراکز مخصوص ماساژ، این تکنیک با استفاده از حرکات و روغن های مخصوص توسط متخصص انجام می شود. در صورت تمایل می توانید از خدمات ماساژ در منزل استفاده کنید.

ماساژدرمانی کف پا

ماساژدرمانی کف پا

بیشتر بخوانید :  آیا درمان یبوست با ماساژ کف پا امکان پذیر است؟

سخن آخر

امروزه بسیاری از افراد، دردهای عضلانی از قبیل سیاتیک، دیسک کمر  و… را تجربه می کنند. علائم این عارضه با گذشت زمان شدت پیدا می کند. بنابراین، تشخیص و درمان زودهنگام سیاتیک از اهمیت زیادی برخوردار است. تکنیک درمانی برای تسکین علائم سیاتیک توسط متخصص با توجه به میزان نشانه های بیمار تجویز می شود.

ماساژ کف پا برای درمان سیاتیک، بهترین انتخاب برای افرادی است که از این عارضه رنج می برند. در طول جلسه ماساژ کف پا، متخصص شدت علائم و محل بروز درد را بررسی می کند. دردها و علائم سیاتیک می تواند در نواحی از قبیل کمر، باسن و پاها احساس شوند.

اعمال فشار به کف پا با تکنیک ماساژ درمانی می تواند اسپاسم عضلات را کاهش داده و از این طریق علائم را تسکین دهد. بعد از ماساژ کف پا برای درمان سیاتیک در مراکز تخصصی، شاهد نتیجه دهی زودهنگام این روش درمانی خواهید بود. پس، همین حالا، برای جلوگیری از شدت یافتن علائم سیاتیک، از خدمات ماساژ کف پا در منزل ،ماساژ در تهران  استفاده کنید.

0%
پیشنهاد ویژه

مدتی وقت بگذار و از خودت پذیرایی کن. شما سزاوار آن هستید.

در این ماه یک ماساژ رزرو کنید و 25 ٪ در کلیه ماساژ های بعدی تخفیف دریافت کنید.